zavřít

První obrázky z Fish Fillets 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V E3 press-kitu IDEA Games, sdružení domácích vývojářů, se překvapivě objevily premiérové screenshoty z Fish Fillets 2, které jsou mnohem barevnější než předchůdce a bez problémů splňují nároky na moderní grafiku.

V této logické hře od Vládi Chvátila / ALTAR Games, o které jste se u nás již mohli dočíst a chystá se na letošní Vánoce, budete opět ovládat dva rybí agenty - a to jak pod vodou, tak i na břehu, přičemž vše má být pěkně animované.


Při lámáni si hlavy nad hádankami nebo odstraněním překážek budete moci získat na svou stranu další mořské živočichy, jako kraba nebo šneka, kteří disponují unikátními schopnostmi. Vnáší tak do hry nové prvky, když například dovedou pouze lézt po dně, ale naopak neumí plavat. V pozdějších levelech, kde se setkáte s pokročilejšími herními mechanismy, mohou rybky úplně chybět a budete si moci vybrat, s kterými tvory je absolvujete. Pokud vám ani ti nevytrhnou trn z paty a zůstanete někde beznadějně zakyslí, půjde postupovat alternativní cestou dál v příběhu, který bude vyprávěn formou renderovaných sekvencí a zábavných textových hlášek.

Z rozhovoru na CGM.cz vyplynulo, že Fish Fillets 2 nebudou tak pekeleně obtížné jako jednička, aby je dokázalo dohrát více než pár nejchytřejších jedinců v republice. Prodloužení herní doby pak zajistí snaha o nalezení všech odemknutelných bonusů, včetně možnosti vrátit se do rozehraných místností.
zdroj: vlastní, CGM.cz

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.