zavřít

Příšerky, s.r.o. aneb Impossible Creatures

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Neobvyklá real-time strategie Impossible Creatures od Relic Entertainment dříve známá jako Sigma na sebe poutá zraky novinářů především kvůli unikátní funkci nazvané Army Builder, která umožní hráči smíchat několik různých druhů zvířat.

Takovým klonováním vznikne nespočet různých hybridů, které pak využijete v bojích proti nepříteli. Redaktoři GameSpy měli možnost vyzkoušet si Impossible Creatures a díky tomu nám nabízí zajímavý článek o některých na první pohled nebezpečně vyhlížejících příšerkách, s kterými se ve hře nebo na nových obrázcích osobně potkáte.


další nové obrázky

Podle Honzy Herodese z Levelu, který měl šanci si Impossible Creatures na vlastní kůži vyzkoušet, se jednalo o největší zklamání nedávného International Games Festival, ale do vydání v létě ještě nějaký čas zbývá. Podrobnosti o příběhu této hry a další informace načerpáte po přečtení naší listopadové novinky, k dispozici je i krátké video (5 MB) natočené na loňské výstavě E3.
zdroj: GameSpy

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.