zavřít

Prey - nahlédnutí do útrob Sphere

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příznivcům stříleček a čekatelům na FPS s názvem Prey dnes nabízíme pár nových ukázek, spolu s nimiž se na chvíli ocitnete v útrobách ohromného vesmírného organismu, jenž se nepozorován dostal na naši orbitu, odkud nemilosrdně vysává obyvatelstvo Země.
Prey je postavena na technologii Doom 3. Hráčům nabídne nevídaný zážitek, a to nejen co do atmosféry, ale hlavně co do hratelnosti, kterou zpestří hrátky s gravitací, zvláštní portály propojující různá místa lodi, stejně jako podivné organické i kombinované zbraně a mnoho dalších věcí, o kterých jste se mohli dočíst v našem nedávném preview.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.