zavřít

Premiérové obrázky z Joint Task Force

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O této zbrusu nové real-time strategii jsme zde psali o víkendu a dnes se nám podařilo ukořistit první, velmi krásné screenshoty (resp.

scany) ve vysokém rozlišení. Spatříte na nich civilní odboj v ulicích města, stíhačku nad kontrolním stanovištěm vojáků na silnici, nálet vrtulníku na přístav, vyschlou krajinu na Středním východu i detailní modely jednotek nebo typický východoevropský panelák.


Pocházejí z preview v maďarském časopisu GameStar, odkud jsme se dozvěděli i zajímavé informace o pozadí vzniku hry. Kvůli interním (navenek neventilovatelným :) konfliktům a problémům ve Stormregionu, studiu stojícím za úspěšnými Codename: Panzers, si tam svých pět švestek sbalili hlavní programátor, hlavní designér a další klíčoví vývojáři, kteří přešli do konkurenčních Mithis Games (tvůrci Creature Conflict a Nexus: The Jupiter Incident). Ti se díky tomu stali největší maďarskou firmou svého druhu a vedle Joint Task Force nyní pracují na několika zatím neoznámených projektech. Každopádně jsme zvědavi, jestli se významné oslabení Stormregionu nějak projeví na kvalitě druhého dílu Panzers, jež se má objevit v létě.
zdroj: vlastní

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.