Podrobnosti o Commandos Strike Force
zdroj: tisková zpráva

Podrobnosti o Commandos Strike Force

8. 12. 2005 22:22 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Commandos Strike Force je jedním z těch titulů, které jsou očekávány poněkud s rozpaky.

Jde totiž o jakési velmi volné navázání na slavnou sérii Commandos, a to tak volné, že je žánrově naprosto odlišné. Nová hra se totiž řadí do kategorie FPS. Pyro Studios, kteří na projektu pracují, přesto doufají, že vedle jiné skupiny hráčů osloví také příznivce původní série, protože některé prvky zde prý zůstanou zachovány. Commandos Strike Force prostě bude trochu strategičtější a taktičtější střílečkou, než je obvyklé. V naší galerii je k vidění balík nových ukázek, v sekci downloadů najdete dokonce nový trailer.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Commandos Strike Force bude čítat 14 obsáhlých misí, z nichž spousta je ještě vnitřně dělena. Děj vás zavane do Francie, Norska a nakonec skončíte v Stalingradu. Celkem vás hra seznámí se třemi postavami - Američan a zelený baret Frank O’Brien z New Yorku, anglický špión plukovník George Brown a odstřelovač nadporučík Bill Hawkins z Londýna. Počet ovladatelných postav pro každou misi byl však stanoven na dvě. To kvůli lepší hratelnosti, aby se hráč do toho v návalu akce zbytečně nezamotal. Mezi oběma hrdiny se budete přepínat. Ten neaktivní vždy zůstane na svém místě a v případě nutnosti se bude bránit.

Co se týče schopností všech tří postav, o tom, že je odstřelovač schopen zadržet při zacílení dech, jsme už psali dříve. Možná díky tomu má oproti jeho dvěma kolegům tu výhodu, že dokáže déle vydržet při plavání pod vodou. Zelený baret zase umí zacházet s granátometem, protitankovými granáty či těžkým kulometem a disponuje plynovou maskou. Co se týče multiplayeru, jeho mapy jsou přejaty ze SP, ale narozdíl od toho si na nich budete moci zahrát i za nepřítele. K dispozici budete mít módy jako Deathmatch, Team Deathmatch a Sabotage. Vydání hry je naplánováno na březen 2006 s tím, že o něco dříve se objeví i demoverze.

Update 9.12. - spuštěna oficiální stránka Commandos: Strike Force.

korgull

Nejnovější články