zavřít

Pilot Down: Behind Enemy Lines

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pořádný nával nových obrázků dnes zaznamenala galerie k válečné akční RPG Pilot Down: Behind Enemy Lines.

Ta má vyjít letos v květnu, tedy už za měsíc. Vývojem tohoto titulu, jenž je postaven na příbězích amerických válečných pilotů, kteří operovali nad Evropou během 2. světové války, se zabývá studio Kuju Sheffield. Těšit se na něj mohou majitelé PC, ale také konzolí Xbox a PS2.


Hra vypráví o pilotovi jménem Bill Foster, který byl v zimě roku 1944 sestřelen nad nepřátelským územím. Je pojata z perspektivy třetí osoby a graficky připomíná komiks. Celý příběh má být rozprostřen do devíti rozsáhlých levelů. Cílem bude zajistit Billovo přežití a dostat ho do bezpečí, na hranice se Švýcarskem.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.