zavřít

Parádní obrázky z Dungeon Siege

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Počínaje dneškem začaly některé americké internetové obchody nabízet možnost před-objednávky RPGčka Dungeon Siege od Gas Powered Games a Microsoftu, které je připraveno pro vydání v dubnu.

zdroj: Archiv

Ačkoliv je mi jasné, že objednávání her přes kreditní kartu na zahraničních online-shopech u nás není moc rozšířeno, má to své nepopíratelné výhody. Například u Electronic Boutique dostanete pěknou mapku se všemi důležitými lokacemi ze hry a po objednání z GameSpotu získáte navíc dvacetistránkového průvodce Dungeon Siege, což se určitě vyplatí.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Společně s tím se objevila patnáctka čerstvých screenshotů, které dávají tušit, že po grafické stránce bude Dungeon Siege sbírat hodnocení v recenzích vysoko za hranicí devadesátky. Více o této slibné hře, která snad definitivně pokoří technologicky zastaralé Diablo, v našem preview nebo několika videoukázkách.
zdroj: PR zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.