zavřít

Oznámení Medieval II: Total War

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sega Europe Ltd.

dnes oficiálně oznámila vývoj nové hry slavné strategické série - Medieval II: Total War. Jde už o čtvrtou hru ságy vývojářského týmu Creative Assembly a jak se dalo čekat, tisková zpráva hýří frázemi jako, že tento nový titul posune daný žánr zase o další příčku výše, že uvidíte ty nejvýpravnější bitvy, jaké jste kdy na PC mohli vidět, neboť se dočkáte spousty nových vylepšení v grafice i hratelnosti, včetně toho, že se jedné bitvy bude moci současně účastnit až 10 tisíc postav. Na prvních třech screenshotech, jež byly vypuštěny spolu s tiskovkou, jich sice tolik nenapočítáte, přesto jejich shlédnutí určitě stojí za to.


Medieval II: Total War by se měla dostat do obchodů příští zimu. Vedle výše zmíněných zdokonalení v grafice a hratelnosti se prý můžete těšit také na úplně zrekonstruovaný multiplayer, který vám bude moci nabídnout dynamickou kampaň o více bitvách, v jejichž rámci se stanete svědky nebývale pojaté choreografie fyzických soubojů, odrážející brutalitu středověkého válečnictví.

Děj hry je zasazen do nejdramatičtějšího a nejkrvavějšího období evropské historie. Své armády proženete po bojištích Evropy i Ameriky, kde se dokonce střetnete i s obávanými Aztéky. Díky výrazně vylepšenému modelu terénu budete moci obdivovat graficky bohaté prostředí. V oblasti budování kolonií budou k dispozici nové možnosti, unikátní pro každou z civilizací. Dále tisková zpráva hovoří ještě o 200 nových jednotkách, hlouběji pojatém systému obléhání, nových zbraních a vysoce detailním modelu poničení budov.

Update 21:30 - do galerie přibylo 7 dalších hi-res screenshotů a v provozu je už také oficiální homepage.
zdroj: PR

korgull

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.