zavřít

Oznámení Gooka 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro příznivce známé české adventury Gooka dnes máme dobrou zprávu, že na pokračování této hry - Gooka 2, se usilovně pracuje.

zdroj: Archiv

Zatímco engine dodají Centauri Production, scénář pochází stejně jako u prvního dílu z pera Richarda D. Ewanse. Kresby prostředí a postav jsou dílem známé české malířky paní Bouškové a grafiku má na starost Karel Matějka (Pohádka o Mrazíkovi). Brzy snad budou známy další detaily, zatím se můžete podívat na první čtyři obrázky z tého hry, které dnes Centauri Production vypustili do světa.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Asi Vás překvapí, že hra má vyjít už v prvním kvartálu příštího roku. zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.