Opět ten Command & Conquer 3
zdroj: tisková zpráva

Opět ten Command & Conquer 3

23. 12. 2006 15:15 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Marketingová mašinerie Electronic Arts se rozjela na plné obrátky a pravidelně nás zásobuje materiály o oficiální sci-fi modifikaci Battle for Middle Earth 2...

eh, co to sakra povídám, o Command & Conquer 3: Tiberium Wars, ujišťujíc nás tak, že se březnový příchod stane realitou. Vedle čerstvých obrázků to je oznámení již druhé sběratelské edice nazvané Kane Edition (60 USD). Poznáte ji podle zelené krabice a její devizou má být bonusové DVD s dokumentem o zákulisí vývoje, smazanými scénami a reportáží o natáčení filmečků. Samotnou hru obohatí o pětici multiplayerových map a trio skinů pro jednotky, po jednom unikátním pro každou frakci. Objevily se také nové trailery (29 MB a 18 MB), z nichž ten první s minutovým in-game sestřihem je opravdovou lahůdkou díky HD kvalitě, zatímco ten druhý se zabývá odlišnou taktikou stran GDI a NOD.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Tvůrci z EA LA prý každý den dumají, jak se zalíbit skalním příznivcům C&C, kvůli nimž nemohou provést nějaké drastické změny v hratelnosti. Receptem na úspěch by mělo být navození atmosféry původní série a také těsné provázání příběhu s misemi, resp. s jejich úkoly, konverzací znějící na bojišti nebo vykreslením povahy postav v častých videích hraných živými herci. Vývoj příběhu budete moci sami ovlivnit určením pořadí misí a získanou výbavou si ulehčit hraní té následující. Update 24.12. - jak píše Sector, například po úvodní misi GDI s průzkumnou jednotkou v německém Mnichově se se budete moci rozhodnout, jestli zaútočit na Kolín nad Rýnem nebo na Frankfurt. Zvolíte-li první možnost a osvobodíte tam letiště, zajistí vám leteckou podporu při misi u Frankfurtu, odkud byste v případě jeho upřednostnění obdrželi tanky, které by se moc hodily při útoku na Kolín. Obě varianty mají mít své výhody.

Úzké propojení příběhu s hraním bude podle producenta Mika Verdu jejich hlavní rozdíl oproti jiným RTS, jako Company of Heroes či Supreme Commander, společně s pokročilými multiplayerovými funkcemi (spectator mód, systém reputací, turnaje, vysílání bitev... info), aby se kolem C&C3 rychle vytvořila aktivní komunita.
zdroj: PR, EuroGamer, WP

jd

Nejnovější články