Máte námět či připomínku? Napište nám
Oficiální stránky pro The Sims 2
zdroj: Archiv
Obrázky

Oficiální stránky pro The Sims 2

22. 10. 2003 16:16 | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Electronic Arts zprovoznila oficiální stránky pro nové pokračování série The Sims - The Sims 2, jehož vydání je naplánované na příští rok.

V naší galerii dnes při té příležitosti můžete objevit trojici čerstvých screenshotů. Stránky obsahují kromě obecných informací o projektu sekci pro videa a obrázky a hlavně také speciální sekci pro příznivce série, kde jsou vedle novinek k mání rovněž odkazy na fanouškovské stránky a nechybí zde ani nezbytný chat.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

The Sims 2 vdechne našim starým známým Simákům zcela nový život. Všechny postavičky si nyní budete moci prohlédnout v celé jejich 3D kráse, hra má být totiž postavena na 3D enginu. Herní svět tak získá zcela nový rozměr a podstatně lépe se přiblíží realitě, kterou se snaží simulovat. Samozřejmě, že se můžete těšit i na velkou spoustu nových objektů a fůru nových možností při navrhování samotných postaviček.

Další velkou novinkou bude to, že tentokrát své hrdiny budete provázet doslova celým jejich životem, od narození až po zralý věk a přecházet na další generace. Každá postavička bude navíc obdařena virtuální obdobou DNA, takže se její znaky projeví na potomcích tak, jak tomu bývá ve skutečném životě. Prostředí, které svým svěřencům ve hře vytvoříte, se podepíše na jejich osobnosti a nabyté zkušenosti budou mít vliv i na vztahy s příbuznými a okolím. Výhody 3D enginu oceníte zejména, když budete stavět obydlí. Jistě si též oblíbíte možnost libovolného přibližování a natáčení kamery, díky čemuž vám neuniknou ani veškeré emoce Simáků, projevující se v jejich detailně propracovaných tvářích.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články