zavřít

Oficiální stránky pro Devastation

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oficiálních stránek se konečně dočkala i připravovaná týmová akční hra na Unreal enginu - Devastation.

Tam si vedle různých drobností jako wallpaperů, filmečků ad., můžete hru např. také předobjednat. Cyber-punková FPS Devastation , jejíž vydání se blíží, je zasazena do období nedaleké budoucnosti, temného technologického věku. Nikde nebude dost bezpečno, ulicemi se budou prohánět nejrůznější ozbrojené gangy pouličních rváčů a právě z tohoto prostředí vzejde i náš "hrdina", chlapík jménem Flynn. Tři nové obrázky, které si dnes můžete prohlédnout v naší galerii, jsou jen malým okénkem do neutěšeného post-apokalyptického světa, který vám Devastation předvede.


nové obrázkykompletní galerie

Jako Flynn, se stanete vůdcem odporového hnutí a vašim rozkazům bude naslouchat skupina NPC. Konkrétně se budete pohybovat na území bývalých Spojených států a také na Dalekém Východě. Protože budou vaši společníci vybaveni vylepšenou umělou inteligencí, budou schopni postupovat v boji i sami dle svého uvážení, pokud jim tedy zrovna nedáte jasný rozkaz. Jejich pomoci bude zapotřebí, neboť sami byste jen stěží zvládli zlikvidovat korporaci zapletenou do korupční aféry. Jistě oceníte i to, že vás tvůrci hry nenechají jen tak na holičkách a vybaví vás více než 40ti zbraněmi od nožů, revolverů a ostřelovacích pušek, po rozbité láhve, nějaké ty laserové zbraně a telekineticky kontrolované "Rat Bombs".
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.