zavřít

Off-Road Drive, konkurence pro FUEL?

- Obrázky autor: levis Komentáře: 0

1C vydali novou sadu obrázků ze svých nadcházejících závodů Off-Road Drive, které by dle odvážných vyjádření svých tvůrců měly konkurovat slavnějšímu konkurečnímu titulu FUEL. Vývojářské studio Avalon tu sice nestvořilo otevřený herní svět, nabídne ale závody o Ruskou trofej, Tchajskou trofej, soupeření v módu Off-Road Trial a další módy, v nichž se postupně podíváte do okolí bažin, hornatého povrchu, na sníh i písek.

Off-Road Drive slibuje historicky vůbec největší výběr offroadových sportovních SUV, trucků a dokonce i prototypů postavených výhradně za účely extremního závodění. Jednotlivá auta si navíc budete moci přizpůsobit koupí dodatečných vylepšení, jako jsou lepší pneumatiky, GPS, ukazatele nadmořské výšky/okolního tlaku atd. To vše v létě 2011, kdy Off-Road Drive vyjde pro PC.

Tagy: Závodní off-road

Zdroje: Gamersyde

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.