zavřít

Obrázky z češtiny pro Black & White 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak už zaznělo v Krátkých zprávách, překladatel Lost Viking připravuje češtinu pro říjnovou strategickou hru na Boha Black & White 2 od Lionheadu a EA.

Jelikož se spolu se svým pomocníkem blíží cílové pásce, donutili jsme ho vytípat několik obrázků s lokalizovanými texty, které si užijí jak hráči základní prodávané verze hry, tak ti, co mají nainstalovaný patch 1.1.


Čeština pro Black & White 2 by nevznikla bez sponzorování od Tiscali GameShopu/(X)zone, Tiscali Games a Cestiny.cz. Než ji tedy oba uvedené herní servery nabídnou na Štědrý den svým čtenářům zdarma ke stažení, přednostně ji obdrží e-mailem nebo na CD všichni zákazníci, kteří si titul B&W2 zakoupili nebo zakoupí na našem internetovém obchodu. Ti se mohou těšit již na tento víkend nebo nejpozději na pondělí 12. prosince.
zdroj: Cestiny

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.