Obrázky a informace o Hidden & Dangerous 2
zdroj: Archiv

Obrázky a informace o Hidden & Dangerous 2

4. 10. 2003 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Vývoj taktické akce Hidden & Dangerous 2 finišuje a vy se dnes můžete podívat na čtyři další obrázky, které jsme přidali do naší galerie.

Singleplayerovou kampaň budete moci zdolat hned třemi způsoby. Kromě klasické hry s malým týmem SAS tu máme mod Lone Wolf, ve kterém žádnou jednotku neovládáte, dokonce ji ani nemáte s sebou a úkoly si plníte pěkně na vlastní pěst. Některé mise v Lone Wolf vypadají údajně docela obtížně. Třetím způsobem, jak projít kampaň je Carnage mod. Na první pohled je stejný jako obyčejná hra (máte tedy svůj tým), rozdíl je ale v tom, že k dokončení daného úkolu musíte zabít všechny nepřátele na mapě.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Do každé mise si vybíráte čtyři vojáky ze základní nabídky, která čítá 30 charakterů. Všechny postavy určuje míra atributů: health (zdraví), strength (síla), endurance (vytrvalost), shooting (střelba), stealth (schopnost nepozorovaného plížení), first aid (první pomoc) a lock-picking (odemykání zámků). Míra síly u charakteru vymezí, jakou hmotnost dokáže daný voják unést. Počet zbraní a dalšího vybavení, které si bude moci postava vzít, definuje počet slotů v nabídce. Voják může nést něco v rukou, něco na ramenou (přes ramena) nebo v různých kapsách a vacích kolem celého těla (určeno pro medpacky, granáty, pistole, dokumenty atd.). Pokud už budou všechny příslušné sloty obsazené, můžete ještě něco přidat do batohu na záda, ale předměty z něj nebudou ve hře tak rychle dostupné.

Pokud během hraní najdete jakoukoliv zbraň od nepřítele, můžete ji pochopitelně sebrat. V jedné z misí je prý nezbytné převléct se do německé uniformy a s německou zbraní v ruce vyrazit dál. Jenže uniforma, kterou si na sebe máte vzít, nemůže být poškozená, tedy ani prostřelená a ušpiněná od krve. Místo okamžitého zabití tedy musíte nepřítele překvapit, donutit ho vzdát se a vydat vám své šaty i zbroj. Další zajímavosti a informace o Hidden & Dangerous 2 najdete v dřívějších novinkách, to podstatné je shrnuto též v červnovém preview.
zdroj: IGN

ka

Nejnovější články