zavřít

Nové screeny z Warlords IV

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Připravovaná strategie s prvky RPG Warlords IV: Heroes of Etheria není ničím jiným než další z řady tahových strategií Warlords od společnosti Strategic Studies Group.

Čekání na její vydání, které má na starosti Ubisoft, Vám zpříjemní několik nových obrázků v naší galerii.


další nové obrázky

Warlords IV bude postavena na úplně novém enginu a proti svým příbuzným Vás překvapí několika zdokonaleními. Například to bude vylepšený systém magie založený na zkušenostech, dále Vám budou poslání znepříjemňovat počítačoví oponenti s vlastní umělou inteligencí a v neposlední řadě budete moci poznat nějaké nové rasy (př. "evil volturnians"), přičemž podobně jako v HoMM IV i zde bude mít každá rasa unikátní systém výstavby měst. V některých scénářích navíc budete moci budovat svá vlastní města (některá z nich budou úplně nová). Přídavkem k single-player kampani bude multiplayer podporující hru po LAN i Internetu.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.