zavřít

Nové Original War screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do naší screenshot sekce dnes přibylo 6 nových obrázků z připravované taktické real-time strategie s RPG prvky Original War od českých vývojářů Altar Interactive.

zdroj: Archiv

Jak už název napovídá, bude se jednat o vcelku "originální" strategii, jejíž herní styl je jakousi kombinací Jagged Alliance a Command & Conquere. Jelikož budete mít k dispozici pouze omezený počet lidí, budou pro vás znamenat víc než jen "další kus na porážku", jak je tomu obvykle u klasických real-time strategií. Taktika se o své slovo přihlásí např. při plánování dojezdu jednotlivých vozidel, neboť ta budou omezena svojí zásobou paliva a bez doplnění prostě dál nepojedou. Bohužel zde nemůžeme vyjmenovat všechny vlastnosti hry a tak vám nezbude než si počkat do února, kdy má Original War oficiálně vyjít, na recenzi.

zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.