zavřít

Nové obrázky z Impossible Creatures

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před více jak měsícem jsme vás informovali o vznikající strategii, původně nesoucí název Sigma, což bylo nakonec jejími tvůrci Relic Entertainment změněno na Impossible Creatures.

zdroj: Archiv

Dnes Vám k nahlédnutí nabízíme tři nové obrázky.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Jak již bylo dříve řečeno, půjde o neobyčejnou strategii, která Vás postaví do role genetického inženýra. V této poněkud nezvyklé pozici se pak spolu s vlastnoručně vytvořenými mutanty postavíte do čela armády bránící Zemi před zuřivým šílencem. Impossible Creatures by se k rukám nadšených hráčů měl dostat na jaře příštího roku.
zdroj: PR zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.