zavřít

Nová sada obrázků ze hry Perimeter

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po několika měsících ticha se znovu objevily nové obrázky z připravované, tak trochu podivné strategie s názvem Perimeter.

zdroj: Archiv

Důvod takového odmlčení je jednoduchý, společnost K-D LAB se hlouběji zanořila do kompletace svého díla natolik, že zřejmě zapomněla na čas. I tak ale tvůrci zdůrazňují, jednotky, které můžete na nových obrázcích spatřit, ještě zdaleka nejsou ve své konečné podobě, takže je zatím nemáte příliš zkoumat.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Výjimečnost této real-time strategie spočívá především v jejím založení na terramorfingu (přeměna terénu v reálném čase). Jinak se zde setkáte také s klasickým hospodařením se zdroji. Hra bude probíhat ve třech na sobě naprosto nezávislých světech, které jsou spolu spojeny pouze portály. Každá mise je svázána s jednotlivým světem. Na dokončení hry si ještě počkáme. Jisté ale je, že až Perimeter vyjde, přibude do rodinky RTS skutečný unikát.
zdroj: DTF zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.