zavřít

Námořní bitvy v Midway: Naval Battles

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na konci července jste se na našich stránkách mohli poprvé dočíst o jakési námořní real-time strategii s názvem Midway: Naval Battles pocházející z dílny nově zformované vývojářské společnosti Mithis Games původem z Maďarska.

Tvůrci berou svůj projekt velmi vážně a to nejen proto, že jsou sami velkými obdivovateli válečného období a zejména pak námořních bitev. Někteří z nich strávili roky modelováním lodí a nyní na svém díle spolupracují také s nejrůznějšími historiky a dalšími experty. Jejich hlavním cílem je totiž vytvořit hru, v níž by fungovalo vše přesně tak, jako ve skutečnosti.


nové obrázkykompletní galerie

Obrázky, které vám dnes přinášíme, dokazují, že se vývojáři velice silně zaměřují na detailní zpracování modelů lodí. A nejen to, jak si můžete všimnou velkou péči věnují i samotné hladině moře. Stejně propracované a realistické by měly být i všechny další efekty. Midway: Naval Battles budou obsahovat také některé RPG prvky, o kterých se zástupce společnosti Mithis Games ve svém posledním rozhovoru uveřejněném na HomeLANu nechce příliš rozšiřovat. Prý má nepříjemné zkušenosti z minulosti. Jistě ale víme to, že se hráč bude moci rozhodnou, zda svou kariéru začne jako Angličan, Němec, Japonec anebo Američan. Co se týče bojových prostředků, ve hře bude k dispozici vše od válečných lodí, přes torpédoborce, ponorky, až po letecké flotily. Chybět nebudou ani přístavy nebo pobřežní štáby, apod.

Klíčovou vlastností použitého enginu je tedy zjevně realističnost. Bude zde i podpora multilplayera, který všem zájemcům nabídne vyžití v podobě jednotlivých bitev, rozsáhlejších kampaní, ale také kooperativního módu nebo kompetitivního - všichni proti všem. Midway: Naval Battles bude vybaven také jedinečným managementem zdrojů a dalším zajímavým elementem bude také "team management", protože každý z vůdčích charakterů bude mít pod sebou svou vlastní posádku.

Jelikož práce na této hře započaly teprve před několika málo měsíci, nepočítejte s jejím vydáním v nejbližší době. Vypuštění Midway: Naval Battles je naplánováno až na přelom roku 2003/2004. Další podrobnosti naleznete v naší poslední zprávě.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.