zavřít

Nahlédnutí do The Elder Scrolls IV: Oblivion

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnešní podvečer je jako stvořený k nahlédnutí do říše magie, proto vám tedy nabízíme nové ukázky z dalšího pokračování úspěšné fantasy ságy - The Elder Scrolls IV: Oblivion, kterou už od poloviny roku 2002 kutí ve svých dílnách studio Bethesda Softworks.

Nyní už se hra pomalu blíží svému dokončení, tvůrci pilně vypilovávají, optimalizují a uhlazují co se dá. Její vydání je naplánováno na začátek roku 2006. Těšit se můžete vy, co máte PC nebo Xbox 360.


Magie má ve světě Elder Scrolls nezastupitelné místo. V Oblivionu má být k dispozici šest magických škol. Co se této stránky hry týče, neměli byste být zklamáni ani co do efektů, ani co do mnoha dalších záležitostí s ní souvisejících, neboť si prý tvůrci dali záležet na celé spoustě různých vylepšení a zdokonalení, na něž měl vliv rovněž nový grafický engine a technologie Havok, jimiž titul oplývá. Kouzlení má být podstatně snazší a během soubojů se nebude třeba přepínat do různých módů, když budete chtít bojovat se zbraní i kouzly současně. Více se magií v Oblivionu zabývá programátor Brendan Anthony ve vývojářském deníčku na oficiálních stránkách.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.