Metal Gear Solid screenshoty
zdroj: Archiv

Metal Gear Solid screenshoty

21. 8. 2000 21:57 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Podle mnohých nejlepší hra pro konzole a chlouba všech majitelů Playstationu Metal Gear Solid vyjde v září díky Microsoftu i pro PC, ale bude se jednat o verzi v ledasčem odlišnou.

Prvním rozdílem je obsažení většího počtu tréninkových VR misí, které pro PSX vyšly jen jako datadisk, takže by se nemělo stát, že hru dohrajete za pouhých 12-15 hodin. Dále bude možné ukládat pozici kdekoliv ve hře, přibyde pohled z vlastních očí (který je normálně přístupný až po dokončení hry), rozlišení až do 1024x768 a řada dalších vymožeností, které dnešní PC nabízí, viz tento rozhovor.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

A o čem vůbec Metal Gear Solid je? Tajná základna na Alajšce byla napadena teroristy z organizace FOXHOUND, kteří se zmocnili jaderných hlavic a vyžadují vydání ostatků svého bosse. Pokud jim nebude vyhověno do 24 hodin, odpálí atomovou bombu. Nezbývá tedy než povolat válečného veterána Solid Snaka, který je jedinou nadějí americké vlády v této supertajné operaci. Jeho cílem bude vniknout do základny, osvobodit rukojmí a samozřejmě i zneškodnit teroristy. Majitelé konzolí se už můžou těšit na druhý díl Metal Gear Solid, který by měl vyjít na jaře příštího roku.

jd

Nejnovější články