zavřít

Metal Gear Solid 2: Substance pro PC bude

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes vám ještě můžeme nabídnout také sadu nových obrázků z připravovaného akčního titulu Metal Gear Solid 2: Substance od Konami, jehož PCčková verze má vyjít letos v dubnu.

Kromě toho, že hra bude obsahovat všechny mise z PS2 verze MGS2: Sons of Liberty, můžete se těšit také na spousty alternativních questů a VR misí, plus mód zvaný "Boss Survival", jaký můžete vidět u verze Xboxové.


nové obrázkykompletní galerie

Xboxová verze hry byla vydána již v listopadu loňského roku. Jednu dobu to dokonce vypadalo, že si fanouškové z řad PCčkářů budou muset nechat zajít chuť, avšak nakonec se vše v dobré obrátilo. Metal Gear Solid 2: Substance by vás měla nechat hrát za postavu zvanou Solid Snake, ale ještě i za řadu dalších hrdinů včetně Pliskina nebo Cyborg Ninji. Hra bude obsahovat také pět nových epizod naprosto nesouvisejících se Sons of Liberty, se kterými zažijete v kůži Solid Snakeho nová dobrodružství.
zdroj: CVG

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.