zavřít

Maserati v Test Drive Unlimited

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vedle Jaguárů, Alfiček a dalších známých značek se ve hře Test Drive Unlimited studia Eden Games a společnosti Atari objeví podle dnešní tiskové zprávy také vozy Maserati.

A aby nešlo pouze o strohé oznámení, rovnou pro vás máme i sadu screenshotů, které zástupce těchto automobilových klenotů, počátek jejichž historie se datuje do roku 1914, rovnou představují v akci.


Na výběr budete mít konkrétně ze dvou typů Maserati. Bude to jednak dvoudveřový 3500GT, představený v roce 1960, s kratším šasi pro lepší manipulaci a řízení, často srovnávaný s Ferrari 250 a Aston Martin DB4, a pak také MC12, supervůz s úhledným designem a silou 700 koní pod kapotou, v roce 2005 jich bylo vyrobeno pouhých 35.
zdroj: PR

korgull

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.