zavřít

Jedi Knight 2 screenshoty

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kromě toho, že se vývojáři Jedi Knight II: Jedi Outcast tento týden rozpovídali o vizích pro...

Kromě toho, že se vývojáři Jedi Knight II: Jedi Outcast tento týden rozpovídali o vizích pro multiplayer v této first-person střílečce ze světa Star Wars, uvolnili i tři nové obrázky.


další nové obrázky

Dnes večer amerického času by se měl na této speciální stránce, která vyžaduje registraci zdarma, objevit nový trailer právě z Jedi Knight II, který vzápětí umístíme i na náš server. Hra by podle posledních informací měla vyjít už v březnu, tedy dříve než jiná střílečka Soldier of Fortune II taktéž od Raven Software.
zdroj: JediKnightii.net

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.