Jade Empire: Special Edition hotova
zdroj: tisková zpráva

Jade Empire: Special Edition hotova

7. 2. 2007 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Jak vyplynulo z dnešního oznámení společnosti 2K Games, už jen pár týdnů dělí hráče od vydání speciální vylepšené edice úspěšné akční RPG Jade Empire pro PC a abychom ty dny čekatelům na tento titul vývojářů z BioWare nějak příjemně vyplnili, máme tu sadu nových screenshotů.

Tak jako původní Jade Empire i Special Edition vás vsadí do role ctižádostivého mistra bojových umění, který má možnost vydat se buď po cestě Otevřené dlaně, anebo Zavřené pěsti. To znamená, že záleží jen a jen na vás, zda se v rámci této hry chcete stát uznávaným hrdinou anebo obávaným lotrem. Při tom svém putování rozmanitým světem starověké Číny, ať už jím půjdete s úmyslem jej prozkoumávat, objevovat nebo podmaňovat, narazíte na spoustu různých postav (lidi či nadpřirozené bytosti) a nejednou se s některými dostanete i do křížku.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Exklusivní PC verze Jade Empire: Special Edition má hráčům předložit upravitelné intuitivní ovládání s podporou gamepadů i klávesnice a myši, vyšší grafické rozlišení a nové vizuální efekty, samozřejmě také nová monstra a nepřátele, nové bojové styly, vylepšenou AI protivníků a různé stupně obtížnosti, stejně jako třeba ještě nový interface mapy světa. Vydání titulu je naplánováno na 27. února pro Severní Ameriku a 2. března pro Evropu. Česká verze (titulky) v podání společnosti CD Projekt by měla být k dostání koncem března. Předobjednat si ji můžete na TISCALI Gameshopu.
zdroj: Firingsquad

korgull

Nejnovější články