zavřít

Homeworld 2 - vesmírné koráby

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tento rok se mohou příznivci vesmírných strategií těšit na pokračování úspěšného 3D projektu s názvem Homeworld, na kterém v současné době spolupracují Relic a Sierra Entertainment.

HomeWorld 2 navazuje na předchozí boje Hiigaranů a jejich vůdce Karan S'jeta. Mnozí si mysleli, že když se vrátí na svou rodnou Hiigaru, válka skončí. Osud však těmto emigrantům nebyl nakloněn. Hiigarané jsou nuceni čelit novému a krutému nepříteli, jenž ovládá jakousi prastarou sílu. Hra se soustředí na odvážnou cestu mateřské lodi a její posádky, při které je úděl zavede až do nejstarší části vesmíru, kde se budou muset postavit nejen svému novému rivalovi, ale také pravdě, jaká stojí za jejich vyhnanstvím. Není to tak dlouho, co jste se mohli v naší galerii kochat novými ukázkami z této hry a nyní pro vás máme novou sadu obsahující především artworky zobrazující některé lodě.


nové obrázkykompletní galerie

Real-time strategie s akčními prvky, Homeworld 2, vám kromě strhujícího zážitku ze single-playeru nabídne také možnost, užít si svá vesmírná dobrodružství s až pěti dalšími hráči přes LAN nebo Internet. Těšit se můžete na nové flotily, každou s unikátními schopnostmi a loděmi. Velcí nadšenci by měli navíc dostat možnost, vytvářet své vlastní mody i multiplayerové mapy. Příslušné nástroje budou v pravý čas k dispozici ke stažení na oficiálních stránkách titulu. Hra mj. poběží na novém 3D enginu a bude se moci pochlubit vylepšeným interface.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.