zavřít

Homeworld 2 - návrat domů

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Obrázky z pokračování vesmírné real-time strategie Homeworld 2 jsou skutečnou pastvou pro oči.

Ostatně, není divu, vždyť hra běží na kompletně novém engine, navíc za její grafickou podobou stojí stejně jako u jedničky Rob Cunningham. Do týmu se přidal též Josh Mosquieara, jehož jméno si můžeme spojovat jak s hrou Spider-Man 2 tak i s Impossible Creatures od Microsoftu. Druhé pokračování titulu, kterým se inspirovaly i později příchozí strategie O.R.B. nebo Haegemonia, nabídne nový příběh, zasazený do vzdálenější budoucnosti, ve které se dříve poražená rasa vrací zpět na svá území a pokouší se znovu nastolit vládu nad svým někdejším domovem.


nové obrázkykompletní galerie

Hráč dostane na výběr mezi dvěma rasami (Hiigarané a Vaygrové), se kterými se bude moci pustit do celkového počtu patnácti misí. Každá strana má mít samozřejmě vlastní jednotky i vybavení. Co se týče lodí a zbraní, objeví se jak známé kousky, tak horké novinky, většina z korábů by měla být upgradovatelná. Ohledně samotného ovládání jsme již jednou naznačili, že by se mělo lehce pozměnit, nyní k nám dorazily i informace o možnosti nadefinování vlastní podoby interface. Velkými změnami by měl projít také multiplayer, do kterého tvůrci z Relic Entertainment hodlají implementovat více možností a uživatelských voleb. Pokud vše dopadne dle plánu, měl by se Homeworld 2 objevit v obchodech již na konci léta.
zdroj: ActionTrip

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.