Homeworld 2 in-game screenshoty
zdroj: tisková zpráva

Homeworld 2 in-game screenshoty

6. 11. 2002 16:03 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Vývojový tým společnosti Relic Entertainment je velice zaměstnán nejen dnes již zmiňovanou unikátní real-time strategií Impossible Creatures, ale rovněž titulem, na který jistě čeká velká většina fanoušků vesmírných strategií, zejména pak hry Homeworld.

O tom, že je ve vývoji její druhé pokračování, se ví hezkých pár měsíců, nicméně chvílemi ani nebylo jasné, zda nakonec někdy Homeworld 2 skutečně vyjde. Říjnový PC Gamer měl to štěstí, že se stal nositelem prvních in-game obrázků z této očekávané hry, a my vám je nyní konečně můžeme předložit ve vší kráse.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Homeworld 2 poběží na kompletně novém 3D enginu speciálně navrženém tak, aby využil těch nejlepších vlastností nových grafických karet. Relic Entertainment dosud se svým projektem (naštěstí pro hráčské publikum) přestál všechny nepřízně osudu, včetně reorganizace Sierry, kdy už byla situace velice napjatá a vypadalo to, že je všemu konec. Doufejme, že už je nepostihne nic tak strašného, co by vedlo k úplnému zrušení hry a nynější termín vydání - rok 2003 - bude jistý.
zdroj: Relic

korgull

Nejnovější články