zavřít

Homeworld 2 in-game screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojový tým společnosti Relic Entertainment je velice zaměstnán nejen dnes již zmiňovanou unikátní real-time strategií Impossible Creatures, ale rovněž titulem, na který jistě čeká velká většina fanoušků vesmírných strategií, zejména pak hry Homeworld.

O tom, že je ve vývoji její druhé pokračování, se ví hezkých pár měsíců, nicméně chvílemi ani nebylo jasné, zda nakonec někdy Homeworld 2 skutečně vyjde. Říjnový PC Gamer měl to štěstí, že se stal nositelem prvních in-game obrázků z této očekávané hry, a my vám je nyní konečně můžeme předložit ve vší kráse.


nové obrázkykompletní galerie

Homeworld 2 poběží na kompletně novém 3D enginu speciálně navrženém tak, aby využil těch nejlepších vlastností nových grafických karet. Relic Entertainment dosud se svým projektem (naštěstí pro hráčské publikum) přestál všechny nepřízně osudu, včetně reorganizace Sierry, kdy už byla situace velice napjatá a vypadalo to, že je všemu konec. Doufejme, že už je nepostihne nic tak strašného, co by vedlo k úplnému zrušení hry a nynější termín vydání - rok 2003 - bude jistý.
zdroj: Relic

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.