zavřít

Homepage pro Impossible Creatures

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Microsoft včera spustil nové stránky pro svou real-time strategii Impossible Creatures, která je těsně před dokončením a podle aktuálních informací ji Relic Entertainment (autoři Homeworldu) finišnou začátkem léta.

Na kreativně vytvořené homepage otevírající se přes flashové pop-up okno najdete popis hry a příběhu na pozadí, dvacítku nových obrázků, tapety do Windows a také laboratoř. V ní je srozumitelně vysvětlena hlavní přednost hry a to možnost mutovat jednotlivé druhy zvířat, z čehož můžou vzniknout tisíce různých kombinací přesně podle vašeho gusta.


další nové obrázky

Impossible Creatures vás zavede do 30. let minulého století, na vzdálený ostrov, kde budete mít možnost si vyzkoušet, jaké to je být takovým genetickým vědcem, který neváhá použít všech možných i nemožných prostředků za účelem vybudování silné zvířecí armády. Toto mutantí vojsko paradoxně nebudete mít proto, abyste zničili svět, ale abyste naopak takovému zachvácení zabránili. Zkombinovat půjde více než 50 známých druhů zvířat, což nabízí až tisíce různých možností a tak se klidně může stát, že se na svém ostrově setkáte například s létajícím slonem a jinými podobnými šílenostmi. Více o Impossible Creatures v našem novinkovém článku nebo starším videu, kdy ještě hra vypadala trošku jinak.
zdroj: XGR

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.