Máte námět či připomínku? Napište nám
Hidden & Dangerous 2 GC screenshoty
zdroj: Archiv
Obrázky

Hidden & Dangerous 2 GC screenshoty

23. 8. 2003 16:16 | autor: Redakce Games.cz |

Díky početné skupince našich vyslanců na herní výstavu Game Convention v Lipsku, kde jsou vedle Kate samozřejmě přitomni i kolegové z německého Tiscali, zde můžeme publikovat stovky nových screenshotů bez cizích log či watermarků (narozdíl od každodenní praxe jinde) a občas i nějaké ty premiérové.

Do poslední uvedené kategorie se řadí i deset čerstvých obrázků z taktické týmové akce Hidden & Dangerous 2 od Illusion Softworks, kterou asi netrpělivě očekává skoro každý domácí hráč. Aktuální vizuální ukázky jsou podle mého názoru těmi nejvydařenějšími, které kdy mohla veřejnost z H&D2 vidět, jedinou kaňkou na kráse se zdá být tento obrázek letadla. Pokud si ho pořádně prohlédnete, tak si možná sami všimnete, že na něm něco trochu nehraje - pokud tedy piloti sedící zády vůči směru letu stroje nejsou záměrem tvůrců nebo sebevrahy (thx Cappy za tip :)

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Více o Hidden & Dangerous 2 zjistíte jako vždy na naší GAME-INFO stránce nebo prostým kliknutím na "více o hře" vpravo pod tímto článkem. Tato hra v angličtině vyjde koncem října a o pár týdnů později ji bude následovat kompletní verze v češtině, o níž jsme psali podrobněji zde.
zdroj: PR

jd

Nejnovější články