Hidden & Dangerous 2 a Mafia PS2 obrázky
zdroj: tisková zpráva

Hidden & Dangerous 2 a Mafia PS2 obrázky

27. 6. 2003 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Take 2 před okamžikem uvolnili trio nových screenshotů z Hidden & Dangerous 2, pokračování týmové akce od Illusion Softworks, která v létě 1999 jako první česká hra dobyla svět a prodalo se ji dosud více než milion kopií.

Dvojka se připravuje už dlouhé čtyři roky, za tu doby prošla docela bouřlivým vývojem včetně změny konceptu a designérů, ale podle všeho to vypadá, že finální dílo bude hotovo letos na podzim a snad i v české verzi. Z dnešní stručné tiskové zprávy jsme se nic nového nedozvěděli, neboť zmiňuje pouze více než dvacet misí odehrávajících se po celém světě (africká poušť v Lybii, arktická zima, Evropa, Japonsko) nebo přítomnost multiplayeru, tedy stejné informace, které nedávno Kate shrnula v preview.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Dnes byly rovněž uveřejněny první obrázky z konverze Mafie pro PlayStation 2, která je ohlášena na říjen, tzn. zhruba stejnou dobu jako Max Payne 2 pro všechny platformy. Na první pohled si asi příliš odlišností oproti PC verzi hry nevšimnete, ale při bližším zkoumání screenshotů je konzolový původ poznat třeba na horší (zmenšené) textuře kravaty hlavního hrdiny, což je logicky dáno nedostatkem paměti v PS2. Více se o Mafii pro konzole dočtete v dojmech na Xbox.IGN, kde zmiňují nižší framerate ve vývojové verzi nebo rychlejší a snáze ovladatelné vozy s arkádovějšími jízdními vlastnostmi (oproti verzi pro PC).
zdroj: PR

jd

Nejnovější články