Hellgate: London se předvede v Japonsku
zdroj: tisková zpráva

Hellgate: London se předvede v Japonsku

20. 9. 2006 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Umíte-li japonsky a máte zrovna na tenhle víkend v plánu odletět do Tokia, možná vám poslouží informace, že se tam bude konat herní výstava, kde dojde k odhalení japonské lokalizované verze hry Hellgate: London vývojářského týmu Flagship Studios.

S tímto oznámením dnes přišla společnost NAMCO BANDAI America Inc., na jejímž stánku bude prezentace hry v hratelné formě probíhat. Předpokládám ale, že většině z nás budou muset stačit nové obrázky, které jsme dnes přidali do galerie. Je jich celkem šest.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Hellgate: London kombinuje hloubku role-playing her s akčností first-person stříleček. Hráči si pro svou cestu jejím světem vytvoří svého vlastního a díky velmi flexibilnímu systému zkušeností a kouzel, stejně jako možnosti upravit jeho vzhled a vybavení, také unikátního hrdinu, se kterým budou plnit nejrůznější úkoly a bojovat s nespočtem démonů. Levely, předměty, nepřátelé i události mají být generovány dynamicky, tudíž si můžete hru užívat stále znovu a pokaždé jinak. Mimochodem, na výše zmíněné prezentaci si hráči budou moci zabojovat s ďáblovými přisluhovači v nově vytvořeném prostředí, které zahrnuje i Britské muzeum a katakomby. Coby zbraně mají být k dispozici nejen templářské meče a štíty, ale také jakési nové kousky jako "Beetlebore" či "Electric Eel Launcher". Demonstrovány budou i některé nové schopnosti ("Templar Shield Bash" a "Cabalist Transformation").
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články