Hellgate: London pod hlavičkou EA a další info
zdroj: tisková zpráva

Hellgate: London pod hlavičkou EA a další info

7. 11. 2006 23:23 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Dnešní den zakončíme novinkami okolo sci-fi FPS/RPG Hellgate: London vyvíjené týmem z Flagship Studios.

Čtyři nové screenshoty, které můžete vidět v naší galerii, dnes nevyšly jen tak. Doprovázely totiž hned dvě tiskové zprávy. Ta první oznamovala, že společnost NAMCO BANDAI Games vstoupila do strategického partnerství s Electronic Arts pokud jde o vydání titulu v Evropě i Americe. Podle smlouvy EA zajistí pouze marketing, prodej a distribuci, zatímco NAMCO bude pokračovat ve spolupráci s Flagship Studios na procesu vývoje hry, ale i dalších souvisejících záležitostí, jako jsou například knihy, komiksy, různé hračky, apod.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Spolu s další tiskovkou jsme se dočkali oficiálních podrobností o jedné z herních frakcí, tzv. Hunters (lovci). Jde vlastně po Kabalistech a Templářích o třetí hratelnou třídu ve hře. Hunters jsou prý dobře trénovaní jedinci dříve pracující pro armádu coby agenti nebo jako členové tajných vládních agentur. Dávají přednost vlastním smrtícím metodám a díky svému vybavení, které zahrnuje hyper-moderní zbraňové systémy kombinující nové technologie s teoretickou vědou, jsou vždy co se toho týče o krok napřed před Templáři i Kabalisty. Jsou nenápadní, zahaleni tajemstvím a lstiví.

Termín vydání Hellgate: London nebyl ještě přesně stanoven. Nicméně na přelomu tohoto a příštího roku by mělo dojít k uzavřenému betatestu, o čemž jsme vás informovali v rámci krátkých zpráv koncem října. Tam jste se mohli dočíst také o novém distribučním systému zvaném Ping0, který Flagship Studios vyvinulo spolu s korejskou firmou Hanbitsoft.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články