zavřít

Grand Theft Auto III PC screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jako takový malý předkrm před naší recenzí Grand Theft Auto III příští týden jsme vytípali několik obrázků z PC verze tohoto akčního simulátoru služebníka podsvětí od Rockstar Games a Take 2.

Ti se tento týden nechali slyšet, že nadcházející čtvrtý díl GTA s podtitulem Vice City, který bude nově podporovat i multiplayer, vyjde pro Playstation 2 letos v listopadu a v budoucnu teoreticky připadá v úvahu i konverze pro PC, neboť na tuto platformu se samozřejmě konzolová exkluzivita PS2 (majitelé Xboxu mají do roku 2004 smůlu) nevztahuje.


další nové obrázky

O tom, jaké novinky přináší PC verze Grand Theft Auto III, zjístíte v dřívějším zpravodajství, kde nechybí ani několik ukázkových trailerů. Jediným problémem této hry jsou její přiliš vysoké hardwarové nároky, neboť se trhá i na těch nejrychlejších počítačích současnosti. Jak běží tato hra na vašem stroji? Podělte se s námi o vaše zkušenosti s GTA III v novinkové diskusi...
zdroj: Tiscali Games

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.