zavřít

GoldenLand screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Irina Semenová z ruské distribuční společnosti Russobit-M nám během dnešního skoro letního odpoledne poslala čtyři nové obrázky z jejich nadcházející hry Goldenland.

Ta spadá do RPG žánru a nové screenshoty mají demonstrovat novou vychytávku v enginu hry, která se týká animací pohybu postav. Ty by se nyní měly pohybovat mnohem přirozeněji například při stoupání po schodech nebo stráních, kde díky této inovaci můžou probíhat i souboje.


další nové obrázky

Hlavní hrdina GolenLand bude mít za úkol postavit se spolu se svými pomocníky (až 50 členů se ve skupině může objevit) tváří v tvář tajemnému bohu, známému jako Drah-Shoo. V boji proti zlu budete mít celou řadu různých zbraní a kouzel. Jak už to tak u podobných her bývá, na začátku si budete moci nadefinovat vlastního bojovníka a přiřadíte mu některé základní vlastnosti a dovednosti, které pak během hry budete postupně rozvíjet. Detaily o GoldenLand se dočtete ve starším článku, datum vydání bylo stanoveno jako tradičně na konec tohoto roku.
zdroj: Russobit-M

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.