Full Spectrum Warrior, ShellShock, Bards Tale
zdroj: tisková zpráva

Full Spectrum Warrior, ShellShock, Bards Tale

21. 7. 2004 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Nové screenshoty, které dnes můžete vidět v naší galerii k taktické hře Full Spectrum Warrior, mají být údajně úplně prvními ukázkami pořízenými z PC verze.

Tento titul je založen na původní simulaci určené k tréninku lehké pěchoty Americké armády v bojových situacích ve městě. Vojáci jsou prostě rozmístěni do napjatého nepřátelského a až klaustrofobické pocity vyvolávajícího prostředí, aby zde plnili nejrůznější vojenské úkoly. Hráč se stane velitelem jedné takové jednotky.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
Full Spectrum Warrior galerieShellShock: Nam 67 galerieThe Bards Tale galerie

Naše další nové obrázky vás přenesou do Vietnamu. Pocházejí totiž ze single-playerové third-person akční střílečky ShellShock: Nam 67, kterou vývojáři Guerrila připravují nejen pro PC, ale také pro Xbox a PS2. K jejímu vydání by mělo dojít na přelomu srpna a září. Tato hra popisuje konkrétně rok 1967. Během něj se udála spousta dramatických až hororových scén a ty se vám Guerrila ve svém díle pokusí se vším všudy zprostředkovat.

Jestli už máte všeho toho válčení až po krk, navštivte naši další aktualizovanou galerii. Ta náleží hře The Bard's Tale vývojářského týmu InXile, jež se tak snaží o oprášení kdysi (1985) velmi oblíbeného titulu. The Bard's Tale ovšem nemá být pokračováním původní stejnojmenné hry, nýbrž zcela novým projektem s řadou pokrokových RPG prvků a nelineárním příběhem. Vyjít by měla pro PS2 a Xbox, a to už letos na podzim, PCéčkáři si však budou muset počkat do jara příštího roku.
zdroj: gamestar.huTTG

korgull

Nejnovější články