Fantasy RPG Neverend v obrazech
zdroj: tisková zpráva

Fantasy RPG Neverend v obrazech

23. 9. 2003 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Slovenské vývojářské studio Mayhem dnes o sobě dalo opět vědět formou nových screenshotů z jejich připravované RPG Neverend.

O tom, že tento titul vzniká, a že bude mít leccos společného s Final Fantasy, jste se mohli dočíst již v dubnu loňského roku, od té doby jsme o něm však neslyšeli. Neverend vás má zavést do světa chrabrých rytířů a překrásných panen, kterým se toulá osamělá víla s polámanými křídly, Agavaen. Protože se jí lidé bojí a pohrdají jí zároveň, nezbylo jí, než se uchýlit ke zlodějům. S vílím životem se to sice příliš neslučuje, nicméně, alespoň může hovořit o nějakém domově. Jednoho dne se však něco stane. Většina zlodějů zmizí i s penězi a jejich opilý vůdce se rozhodne vylít si vztek právě na Agavaen. Víla zůstává na své strastiplné cestě světem Neverendu zcela sama.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Hra, která vás potěší nejen zajímavým příběhem plným soubojů, kouzel a dialogů s mnoha různými postavičkami, zatím nemá vydavatele, ale i tak tvůrci odhadují předběžně termín vypuštění na jaro příštího roku.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články