zavřít

E3 - prezidentem v Republic: The Revolution

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářská společnost Elixir Studios ve vší té vlně nových obrázků také přispěla svým dílem a nyní se tak můžeme pochlubit hned šesti novými přírůstky do naší galerie ke hře Republic: The Revolution.

Tento titul by Vás měl překvapit vysoce kvalitním grafickým enginem, schopným renderovat neomezený počet polygonů v reálném čase. Vydání hry se plánuje na konec léta.


další nové obrázky

Hospodářsko-politická real-time strategie Republic: The Revolution Vám umožní stát se vůdcem malé politické strany stojící v opozici současné vládnoucí straně ve fiktivní republice Novistrana. Vaším úkolem bude nejrůznějšími praktikami (kalými i nekalými) dosáhnout nejvyššího postu - stát se prezidentem. Do začátků Vám musí vystačit jediný věrný přívrženec, skutečně přehlédnutelné tajné velitelství a velmi malá základna místní podpory. Z těchto ne příliš vábných podmínek se musíte vypracovat v tu nejsilnější politickou frakci a namířit si to přímo na prezidentské křeslo Republiky Novistrana.
zdroj: PR

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.