zavřít

E3 obrázky z Borderlands

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Lidské kolonie bojují s žoldáky o přežití na písečné planetě. Přidáte se?

Nějaký čas nebylo slyšet o střílečce Borderlands, kterou s mnoha žánrovými inspiracemi, slíbeným půl milionem zbraní a náhodně generovaným prostředím chystají vývojáři z Gearboxu. Snad jen pro připomenutí: odehrávat se má na planetě Pandora, kde lidské kolonie bojují o přežití s místními příšerami i žoldáky, kteří se od civilizovaného stylu života dávno odvrátili.

Hra samozřejmě nemohla chybět na letošní E3, kde autoři převedli celkem dvanáctiminutovou demonstraci hry v kooperativním režimu včetně jízdy ve vozidlech. Autoři sice nešli do detailu co do investování zkušenostních bodů do skillů, ale přítomní novináři soudí, že tu bude aplikován systém něco za něco (stylem "kdo chce rychlost, ztratí přesnost míření" atd). Ostatně, průběhu samotné předváděčky se budeme věnovat později.

Borderlands vyjdou koncem roku pro PC, PS3 a Xbox360 - více v našich článcích:

Pouštní panorama ve videu z Borderlands  [10.12.2007 09:09 - levis]
Pestrý vozový park Borderlands  [13.11.2007 13:13 - levis]
Kutálející se pneumatiky z Borderlands  [20.10.2007 13:13 - levis]
O příběhu a RPG prvcích Borderlands  [2.9.2007 13:13 - levis]
Půl milionu zbraní v GC předváděčce Borderlands  [23.8.2007 15:15 - levis]
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.