zavřít

E3 - Deus Ex 2: Invisible War oficiálně

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Minulou sobotu jste se v jedné z našich zpráv mohli dozvědět, že Eidos spolu s Ion Stormem pracují na tolik očekávaném druhém pokračování Deus Ex.

zdroj: Archiv

Dnešní tisková zpráva to nejen potvrzuje, ale také obohacuje naši galerii o pár dalších obrázků. DX2: The Invisible War, jak se hra bude jmenovat, je vyvíjena pro Xbox, PC i PS2 a na trhu by se měla objevit během příštího roku.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Stejně jako původní hra i tato Vás zapojí do bohatého příběhu plného záhad, lží a intrik. Hráči se mj. setkají s mnohými postavami z prvního dílu Deus Ex a opět navštíví leckterá místa skutečného světa, která se postupem času stala exotičtějšími. V DX2: Invisible War si díky futuristickým nano-implantátům, účinným zbraním a stovkám dalších použitelných předmětů vytvoříte své poněkud vylepšené druhé já. Každou situaci bude v DX2 možné zvládnout několika způsoby. Jakou cestu zvolíte právě Vy, je Váš problém - přímý boj, plížení se, rozmlouvání s postavami atd. DX2 se především pro svůj fyzikální model, věrohodnou umělou inteligenci, podstatně vylepšené modely postav a jejich animací a grafickým zpracováním vůbec stále více přibližuje realistické simulaci.

DX2: Invisible War se bude odehrávat asi 20 let po událostech původní hry, ve světě, který se teprve začíná vzpamatovávat z tajemné spiklenecké války, technologického šílenství a katastrofické celosvětové deprese. Politika 21.století - "vítěz bere vše" - ustoupila boji o základní věci: jídlo, vodu, znovuzřízení civilního práva a vyčištění biologického a nano-technologického odpadu. Některé náboženské a politické frakce vidí v tomto chaosu příležitost zformovat univerzální vládu a zdá se, že právě Vy můžete být klíčem k jejich úspěchu.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.