zavřít

Dobrodružné podnikání ve Freelancer

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak jste se mohli nedávno dozvědět v TV novinách, pokud budete mít zájem, není problém už dnes si koupit na měsíci či jiné planetě svůj vlastní kousek pozemku.

A to si cestu do vesmíru může současný obyčejný člověk nechat jenom zdát. Co na tom, že nějaký multimiliardář již měl to štěstí mrknout se na chvíli na oběžnou dráhu, když život, podnikání a zábava na kterékoli planetě naší soustavy je zatím pouze zbožným přáním (byť mnoha) lidských jedinců. Pokud patříte rovněž mezi takové snílky, anebo už šetříte alespoň na podobný výlet jaký podnikl onen bohatý muž Tito a nedávno dokonce i další finančně zajištěný nadšenec, určitě se rádi nejdříve důkladně připravíte na možná dobrodružství v jedné vesmírné simulaci vznikající v Anvil Digital. Název vesmírné simulace, která byla představena na výstavě E3, je Freelancer a jak jsme se mj. dozvěděli z oficiálního press-kitu, její vydání se nyní předpokládá spíše až na první čtvrtinu roku 2003. Teprve malou chvíli si zvykáme na to, že se již píše 21. století a Freelancer Vás popožene o celých 900 let dále do budoucnosti, tedy do století 30tého. V této době spolu o nadvládu nad dosud známou částí vesmíru, celkem padesáti slunečními soustavami, soupeří čtyři strany - Kusari, Liberty, Bretonia a Rheinland.


další nové obrázky

Freelancer Vás nechá stát se součástí epického vesmírného dobrodružství, které obsáhne jak akční 3D kosmické souboje, možnost v podstatě neomezeně prozkoumávat celé dynamické a živoucí vesmírné prostředí, tak také obchodování v rámci bohaté galaktické ekonomiky s tím, že každé Vaše rozhodnutí bude mít vliv na další akci. Hráč si může vybrat způsob hry - buď zvolí náhodně generovanou misi, anebo se pustí do do souboru misí kterými se proplétá nit příběhu. Abyste byli do situace dokonale zasvěceni, čeká na Vás více než 2 hodiny filmečků vykreslujících mystéria ohromného planetárního systému. Role, v níž se ocitnete, není pevně dána a můžete si zvolit např. lovce odměn, piráta, obchodníka či dobrodruha, přičemž se tato volba odrazí na zkušenostech ze hry. Úspěch, popř. neúspěch, bude záležet na Vašem konání a vytváření spojenectví či naopak nepřátelských vtahů. Vychutnat si budete moci také multiplayer s několika klasickými módy (kooperativní, deathmatch, ad.) až pro 16 hráčů.
zdroj: GameSpy, PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.