zavřít

Divine Divinity - obrázky z fantasy RPG

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Larian Studios a CDV Software již delší dobu pracují na své RPG hře s názvem Divine Divinity, která by měla vyjít někdy během prvního čtvrtletí 2002.

zdroj: Archiv

V současné době je k dispozici alespoň několik nových obrázků, které Vám hru trošku přiblíží.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Hráč si na začátku (jak to bývá u většiny podobných her) vybere svou postavičku - muže či ženu, se kterou se pak pokusí zdolávat nástrahy vysoce interaktivního fantasy světa. Cílem hry je rozpoutat v sobě božství, čehož dosáhnete vydáváním svého hrdiny na rozličné cesty, bojem s různými nepřáteli a řešením mnoha úkolů. Více v našem starším preview, kdy se hra ještě jmenovala Divinity: The Swords of Lies.
zdroj: BluesNews zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.