zavřít

Disciples II addon, Psychotoxic, Fallout Tactics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Americká společnost Strategy First nedávno ohlásila vývoj hned dvou datadisků pro svou fantasy tahovou strategii Disciples II: Dark Prophecy.

Přídavky, pojmenované jako Guardians of the Light a Servants of the Dark vám nabídnou kampaně za mírumilovné i zákeřnější rasy a také spoustu dalších novinek, o kterých jsme se podrobněji zmiňovali v dřívější novince. Prémiové artworky z prvně zmiňovaného přídavku si můžete prohlédnout v naší galerii, samotné datum vydání je ohlášeno na květen.

  

  


Disciples II: Guardian of Light   ||   Psychotoxic   ||   Fallout Tactics: Broth. of Steel

Akční first-person střílečka Psychotoxic vás zavede do New Yorku roku 2020. S hlavní hrdinkou se pustíte do třiadvaceti nebezpečných misí, ve kterých kromě slušné výbavičky zbraní oceníte i schopnost sledování myšlenek ostatních lidí. Díky tomu hra dostane dvě rozdílné dimenze a jaké budou otestujete snad již letos v červnu, kdy má titul vyjít u CDV.

Na závěr tu máme konzolové okénko, resp. několik obrázků ze závodů Project Gotham Racing 2 a chystaného Fallout Tactics: Brotherhood of Steel pro Xbox. Hra od Interplay je prezentována jako third-person akční adventura, nikoliv jako mix RPG a strategie, a kromě konzole od Microsoftu se dostane také na PS2. Prostředí i námět by měly zůstat v zásadě stejné, o tom jsme se ale již zmiňovali tady. Majitelé konzolí mohou titul očekávat koncem roku, ale o plnohodnotném Falloutu 3 pro PC zatím bohužel nepadlo ani slovo.
zdroj: PR, GCC, TTG

ka

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.