zavřít

DirectX 9 trailer a obrázky ze STALKERa

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro někoho smolný, pro někoho šťastný pátek třináctého si vybrali ukrajinští GSC GameWorld, aby fanouškům prezentovali to, na čemž pracovali poslední měsíce, tedy renderer STALKERa přes rozhraní DirectX 9.

Znatelnou změnu k ještě hezčí grafice můžete obdivovat buď na osmi hi-res obrázcích nebo v novém traileru, který je oficiálně venku jen ve vysokém rozlišení (44 MB, WMV), ale pro čtenáře na pomalejších linkách jsme ho překonvertovali do nízkého rozlišení (8 MB, DivX). V dlouhých pěti minutách spatříte noční přestřelku zejména v interiérech, kde není nouze o dechberoucí momenty, úchvatné grafické efekty nebo dynamické nasvětlení celé scény a stíny, kvůli čemuž se vše poměrně trhá. Jak se vyjádřili tvůrci, video také demonstruje umělou inteligenci v soubojích (konkrétně týmovou spolupráci, reakce protivníků, schovávání se před granáty atd.), avšak toho si kvůli všudypřítomné tmě moc neužijete.


Jak jsme tento týden informovali v Krátkých zprávách, toto akční RPG odehrávající se v okolí černobylské jaderné elektrárny je nakonec přeci jen odloženo - distributor THQ u něj totiž ve svém oficiálním plánu uvádí rok 2006 místo dosud zamýšleného podzimu 2005. Jedná se o čerstvé informace z této středy, neplést s dřívější mystifikací původem z finanční výroční zprávy, kde termín STALKERa chyběl z jiných důvodů.
zdroj: fansite, PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.