zavřít

Dinosauři z Jurasic Park: Project Genesis

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nyní se toho moc na novinkové scéně důležitého neděje, a tak přijdou vhod starší události, které jsme vynechali dříve během šílenství s názvem E3.

Jednou z nich je i šestnáct 16 screenshotů z Xboxové verze hry Jurassic Park: Project Genesis, které demonstrují tuto budovatelskou strategii inspirovanou stejnojmenným filmem ve velmi dobrém světle (stébla trávy, odlesk slunce na vodní hladině atd.). Jen je možná škoda, že zřejmě půjde de facto o to samé, co před lety nabízel Sim Theme Park - tedy simulace zábavního parku ve 3D s tím rozdílem, že zde nebudete budovat atrakce, nýbrž výběhy pro dinosaury a podobnou pravěkou havěť.


další nové obrázky

Vývojem hry byla pověřena australská firma Blue Tongue Software - pokud vám její jméno nic neříká, vězte, že se jedná o tvůrce starší strategie Starship Troopers. Jurassic Park: Project Genesis by měla vyjít pro PC a Xbox ve čtvrtém kvartálu letošního roku, bližší detaily o ní zjistíte v tomto článku.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.