zavřít

Devastation, Homeplanet a Platoon pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Aby alespoň částečně odčinili Digitalo svůj hřích, že odložili vydání jejich týmové first-person střílečky postavené na Unreal enginu, Devastation, zaslali nám pár pěkných nových obrázků, na nichž uvidíte mimo jiné i hlavního hrdinu Flynna.

Také se s námi podělili o informaci, že na oficiálních stránkách titulu zprovoznili diskusní fórum. Podle nového rozvrhu se do nedaleké budoucnosti, přetechnizovaného temného věku, v němž hlavní roli mají obrovské společnosti a jejich najaté síly, podíváte během prvních měsíců příštího roku.

Ani Revolt Games nezapomněli na fanoušky své připravované vesmírné bojové simulace, Homeplanet a vytasili se s balíkem nových screenshotů. Tento titul je nyní v poslední fázi vývoje a v listopadu bude představena jeho hratelná betaverze. Homeplanet vám poskytne zábavu ve více než dvaceti misích spojených nelineárním příběhem. Během svého cestování, můžete narazit na více než 60 různých vesmírných lodí. Šest z nich budete dokonce moci řídit. Vedle vás a vašeho nepřítele se ve hře vyskytne ještě třetí strana, jakási Konfederace, jejíž postoj vůči vám bude závislý na vašem jednání. Můžete být spojenci, ale i nepřátelé - více v našem rozhovoru.

    


Devastation galerie  ||  Homeplanet galerie  ||  Platoon galerie

A protože oba výše uvedené tituly své hráče zavedou do různě vzdálené budoucnosti, připravili jsme si pro vás do třetice obrázky ze hry, která vás zcela jistě vtáhne do časů minulých. Tou hrou je Platoon, real-time strategie odehrávající se v období války ve Vietnamu. Nebo lépe řečeno, je to hra procházející obdobím války ve Vietnamu. Hráči uvidí ty nejdramatičtější události tohoto konfliktu očima amerického mladíka naverbovaného do boje hned v jeho počátku v roce 1965. Vydání Platoon: The 1st Airborn Cavalry Division in Vietnam je naplánováno na listopad.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.