Devastace v Devastation
zdroj: Tisková zpráva

Devastace v Devastation

17. 9. 2002 21:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Nevím jak vy, ale já si teď nějak nedokážu vybavit ani jedinou hru, která by se odehrávala v časech budoucích a skýtala přitom alespoň částečně pozitivnější pohled na osud lidstva.

Akční hra od vývojářů Digitalo a vydavatele ARUSH Entertainment - Devastation, v tomto ohledu nebude výjimkou a přivede vás do post-apokalyptického technologického temného věku nedaleké budoucnosti. Jednotlivým zemím už dávno nevelí politici, ale obrovské mega korporace a státní zřízení, které pod jejich vlivem vyrostla mají více společného s policejním státem. Zájmy těchto společností hájí speciální jednotky kosící vše, co se vymyká daným pravidlům. Náš hrdina bude ale pocházet z druhé strany této barikády a stane se vůdcem odporového hnutí. Že nebude jeho život snadný, lze vytušit z naší galerie, kam dnes přibylo několik nových obrázků.

Obrázek zdroj: Tisková zpráva Obrázek zdroj: Tisková zpráva Obrázek zdroj: Tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Devastation přijde se dvěma naprosto odlišnými módy - arkádovým a simulačním. Jelikož budete mít pod svým velením několik spolubojovníků s umělou inteligencí (těm mimochodem budete moci dávat i některé jednoduché rozkazy), v simulačním módu si budete muset dávat velký pozor na to, abyste je nějakou nešťastnou náhodou nezastřelili. Tato vlastnost hry půjde v jejím nastavení také vypnout. Tvůrci dělají i všechno proto, aby ani vaši kamarádi nedostali během přestřelky chuť si vybrat si za terč právě vás, když by vaše zbloudilá střela některého z nich zasáhla. Mise, kterými se budete zabývat (je jich celkem 20 v single-playeru), jsou poměrně různorodé - vyhození generátorů do vzduchu, vlámání se do terminálů, ukradení tajných kódů, osvobození vězňů, apod. K tomu budete mít k dispozici okolo 45 zbraní včetně variací. Objeví se zde např. revolver, ostřelovací puška, granáty, a další typy, mezi nimiž je i pár zcela nových futuristických kousků.
zdroj: GameSpy

korgull

Nejnovější články