zavřít

Deus Ex 2: Invisible War se představuje

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Eidos Interactive se znovu pochlubil, tentokrát hned šesti novými obrázky ze svého připravovaného titulu - Deus Ex: Invisible War.

První tři screenshoty však pocházejí z verze pro PC, zatímco další tři z Xboxové. Všechny přitom byly pořízeny při nedávné konferenci vývojářů v San Jose, Kalifornii, kde se společnost ION Storm taktéž presentovala.


nové obrázkykompletní galerie

Jak jsme psali v jedné z dřívějších zpráv, co všechny, kteří se s Deus Ex 2 mohli na výše uvedené konferenci seznámit blíže, hlavně zaujalo, byl zvuk přizpůsobený fyzikálním vlastnostem předmětů. Kvůli tomu bylo vytvořeno asi 30 různých typů klasifikací pro různé předměty podle jejich typu - kůže, kov, guma, apod. Dále pak také záleží na tom, co přesně se s objektem stane, zda se kutálí, sune po jiném, dopadne z výšky na nějaký jiný povrch, ad.

Deus Ex 2 se na konferenci mohl představit také s další novou vlastností, kterou tvůrci dokázali do hry již implementovat - tzv. "rag doll" fyziku neboli efekt "hadrové panenky", který dodává postavám silnou dávku realističnosti zejména při pádech z výšky, zastřelení, apod. Nyní mají tvůrci údajně již 3/4 práce za sebou. Další krok je čeká na apríla, když už by měli mít hotové všechny questy a umělou inteligenci plně funkční. Každá postava, již má vybraný svůj lidský protějšek, který jí propůjčí hlas. Dvacet tisíc komentářů je již namluveno a zbývajících deset tisíc řádek dialogů bude nahráno dva měsíce před uvedením hry do obchodů, protože přeci jen ještě může ve zbývajícím čase vývoje dojít k nějakým změnám. Hra by vás měla potěšit minimálně tak 20 - 25 hodinami hraní, to když se rozhodnete projít všech pět hlavních misí přímo od začátku do konce. Když se však rozhodnete pro řešení vedlejších misí, můžete si užívat ještě déle, a to zhruba o 35 hodin více. K dalšímu představení titulu dojde samozřejmě na nebezpečně se blížící výstavě E3.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.