zavřít

DC Universe Online média

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nejspíš crossplatformová onlinovka plná superhrdinů a záporňáků na miniaturních obrázcích a v artwork traileru.

Před několika dny došlo k odhalení nové a nejspíš cross-platform onlinovky DC Universe Online od Sony, které původně plánovalo ponechat exkluzivitu papírovým časopisům až do E3, nakonec však kývlo na atraktivnější způsob propagace a spustilo hře její vlastní oficiální stránku na Myspace. Na té lze nalézt také první miniaturní screenshoty, které jsme pro jistotu přidali k nám do galerie.

Titul vzniká v austinských studiích firmy pod dohledem Jima Leeho a plně bude odhalen nejspíš až na letošním Comic-Conu v kalifornském San Diegu, kde by údajně měly být předvedeny záběry ze hry. Ostatně, patříte-li mezi dobrodruhy a cestovatele, zkuste si DCUO přidat mezi své přátele na Myspace a usměje-li se na vás štěstí, dostanete pozvánku na jakousi soukromou párty spojenou s hrou.

DC Universe Online artwork trailer

DC Universe Online pro PC a PS3 zatím nemá stanovené datum vydání - více v předchozím zpravodajství.
zdroj: Shacknews & Joystiq

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.